Usługi.

Główny profil działalności naszej firmy to usługi z zakresu szeroko pojętej poligrafii czyli druk offsetowy,  cyfrowy, wielkoformatowy, druk UV, sublimacja, studio graficzne, pracownia reklamy, introligatornia oraz wyrób pieczątek.

25 Lat

Doświadczenia

6 Dni

W tygodniu

Od początku istnienia ciągle inwestujemy w rozwój firmy i nowe technologie. W swojej działalności postawiliśmy głównie na jakość staramy się dać z siebie jak najwięcej  od projektu do ukończenia zlecenia. Zlecenia wykonujemy profesjonalnie i terminowo. Zapraszamy zapoznania się z  ofertą i do współpracy z naszą firmą, zarówno osoby które dopiero rozpoczynają swoją działalność jak również urzędy i firmy z wieloletnim stażem.

Działania marketingowe to w dzisiejszych czasach klucz do osiągnięcia sukcesu – niezależnie od branży. To właśnie dzięki odpowiedniej promocji możliwe jest zdobycie szerokiego grona potencjalnych klientów i zaprezentowanie im oferty swoich produktów i usług. To jednak nie wszystko! Wiemy, że reklama cały czas przyspiesza, a agencje wciąż prześcigają się w pomysłach na przyciągnięcie uwagi potencjalnych klientów. Właśnie dlatego oferujemy nie tylko tanie banery reklamowe, ale także wiele innych materiałów poligraficznych, na których przygotowanie pozwala nam specjalistyczny druk (na folii, PCV i wielkoformatowy). Możemy przygotować dla Ciebie zaprojektowany według własnego uznania rollup, plakaty, potykacze i wiele innych rozwiązań, dzięki którym Twoja oferta z całą pewnością stanie się bardzo widoczna i trafi dokładnie tam, gdzie powinna, pozwalając Ci odnieść sukces na rynku!